




EzyRoller Black Orange Незвичайна самокат-каталка для дітей 4-14 років. Ezyroller являє собою низьке крісло з металевим перекладом і рулем.
Щоб привести його в рух, досить поперемінно рухати ногами на перекладі. Ezyroller розвиває швидкість до 15 км/год, рухаючись « по-різному», без цепей або педаль, без батарей за допомогою простих рухів ніг. Дитина - генератор потужності. Вправляє цей дитячий самокат за допомогою ручки по боках крісла.
EzyRoller спочатку був випущений в Новій Зеландії і невдовзі став дуже популярним у США і почав підкорити Європу.
Швидко зростаючий попит змусив виробництво в Азію, тому що в Новій Зеландії не було виробника, виробничі потужності Якого змогли-б забезпечити створення достатньої кількості продукції. Фабрика в Китаї має більш ніж 20-річний досвід роботи з подібною продукцією, забезпечує високим якість і відповідає стандарти ISO9001.
- EzyRoller призначений для катання по більшості поверхонь, крім трави і піску. Гігантське поліуретанове колесо Я можу їздити на жорстких килимах.
- Засмучений зручним сидінням, що знімає напругу й тиск на спину.
- Витримає вагу до 68 кілограмів.
| Загальне | |
| Призначення | Для катання і спорту |
| Вік | від 4-х років |
| Вага | 5,8 кг |
| Тормоз | Є |
| Максимальна вага користувача | 68 кг |
| Додаткові | |
| Габарити (Д Д В) | 70-98 x 34,5 см |
| Рама, матеріал | Сталь |
|
Колеса |
поліуретанові |
|
Гарантії |
|
| Загальна | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EzyRoller |
| Вага | 5.8 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
- Ціна: 2 093 ₴



